'; ?> Mogielnica, Urząd Gminy i Miasta - www.mogielnica.pl
Urząd Gminy i Miasta Mogielnica .:. Plac Rynek 1, 05-640 Mogielnica .:. e-mail: gmina@mogielnica.pl
English version
 Menu:
 Kultura:
 Księga gości:
 Rolnictwo:
 Wolontariat:
 Utrudnienia w ruchu:
Brak utrudnień
 Linki:
Biuletyn Informacji Publicznej
Przetargi - BIP
Oferty inwestycyjne - BIP
Krajowy Rejestr Sądowy
Gmina - portal samorządowy 6latki Przyszlosc Naszych Dzieci
Wolontariat
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
replica watches ukcopy watches
 Sonda:
.

 Inne:
Jesteś 3293158 gościem.
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
"Najgorszy jest widok amputowanego ducha... nie zastąpi go żadna proteza."
 Styl:

ustaw domyślny

Temat: Ogłoszenie Data: 12.02.2010

Rada Nadzorcza oraz Zarząd Wspólnoty Gruntów i Lasów Wspólnych Właścicieli Nieruchomości miasta Mogielnicy
ul. Przylesie 7
05-640 Mogielnica

POWIADOMIENIE

Rada Nadzorcza i Zarząd Wspólnoty Gruntów i Lasów Wspólnych Właścicieli Nieruchomości miasta Mogielnicy ( dalej jako "Wspólnota" ), na podstawie § 10 ust. 4 Statutu Wspólnoty, niniejszym zawiadamiają wszystkie osoby mające prawo do wzięcia udziału w obradach Nadzwyczajnego Ogólnego Walnego Zebrania Członków Wspólnoty o tym, że dnia 13.marca 2010 r. o godz. 11.00 w Mogielnicy w budynku Straży Pożarnej odbędzie się Nadzwyczajne Ogólne Walne Zebranie Członków Wspólnoty, o następującym porządku obrad:
wybór członków Rady Nadzorczej i Zarządu Wspólnoty. W razie braku odpowiedniego kworum w dniu 13 marca 2010 roku, drugi termin Walnego Zebrania został wyznaczony na dzień 14 marca 2010 roku, godzina 11.00.
Jednocześnie wzywamy wszystkie osoby mające prawo do wzięcia udziału w obradach Nadzwyczajnego Ogólnego Walnego Zebrania Członków Wspólnoty do aktualizacji danych osobowych oraz adresowych.
Zgodnie z § 7 ust. 2 w związku z§ 6 ust. 1 i 2 oraz § 7 ust. 4 Statutu W spólnoty do wzięcia udziału w obradach Nadzwyczajnego Ogólnego Walnego Zebrania Członków Wspólnoty mają prawo: osoby uprawnione do udziału we Wspólnocie ( osoby, które na podstawie wiarygodnych dokumentów udowodnią prawo do gruntów wchodzących w skład Wspólnoty) oraz ich spadkobiercy i sukcesorzy praw współudziału a także osoby reprezentujące interes osoby posiadającej prawo lub interes spadkobierców.

Na podstawie art 23 ust. 1 pkt 5 w zw. z art 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( tekst jednolity Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926) przetwarzanie danych osobowych członków Wspólnoty jest niezbędne do wypełnienia celów statutowych Wspólnoty, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osób, której dane dotyczą.


<< Strona główna

Autor:

Komentarz:

;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak