'; ?> Mogielnica, Urząd Gminy i Miasta - www.mogielnica.pl
Urząd Gminy i Miasta Mogielnica .:. Plac Rynek 1, 05-640 Mogielnica .:. e-mail: gmina@mogielnica.pl
English version
 Menu:
 Kultura:
 Księga gości:
 Rolnictwo:
 Wolontariat:
 Utrudnienia w ruchu:
Brak utrudnień
 Linki:
Biuletyn Informacji Publicznej
Przetargi - BIP
Oferty inwestycyjne - BIP
Krajowy Rejestr Sądowy
Gmina - portal samorządowy 6latki Przyszlosc Naszych Dzieci
Wolontariat
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
replica watches ukcopy watches
 Sonda:
.

 Inne:
Jesteś 3293159 gościem.
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
"Człowiek nie jest ani aniołem, ani bydlęciem; nieszczęście w tym, iż kto chce być aniołem, bywa bydlęciem." - Blaise Pascal
 Styl:

ustaw domyślny

Temat: Praca Data: 24.01.2011

To niesamowite!!!
9 stycznia 2011 roku sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mogielnicy zebrał 20.710,76 zł. Młodzież nasza bardzo mocno zaangażowała się w działania sztabu, a mieszkańcy gminy i miasta Mogielnica okazali się bardzo hojni. Do tej pory jeszcze takiej sumy nie zebraliśmy.
 Organizatorem sztabu od kilku lat jest pani Agnieszka Kłujszo-Juścikowska, a odpowiedzialność finansową bierze na siebie pan Hubert Wasila. Do pracy w sztabie zgłosiło się 50 osób w tym 5 z PSP w Mogielnicy, 33 z ZSO w Mogielnicy, oraz 12 osób dorosłych. Wolontariusze przeprowadzili kwestę w Mogielnicy, Lewiczynie, Przybyszewie, Michałowicach, Błędowie, Belsku, Goszczynie, Łęczeszycach, i Lubanii. Działania sztabu wsparli nauczyciele PSP w Borowem - p.Małgorzata Katus i p.Wanda Fatek, PSP w Mogielnicy - p.Agnieszka Dudzińska oraz ZSO w Mogielnicy - p.Jolanta Pawłowska, p.Paweł Solecki, p. Bogdan Sawicki, p.Lidia Kosatka, p.Jarosław Mydłowski, p.Ewa Ścisłowska,  p.Natalia Załucka i p.Agnieszka Ulaska.
Wzorem poprzednich lat odbył się Koncert Finałowy, na którym swoje talenty zaprezentowała młodzież naszej gminy: gitarzyści, pianiści, wokaliści i tancerze. Na zakończenie do tańca zagrał zespół Impuls. Nagłośnieniem koncertu, jak co roku, zajął się Stanisław Kłujszo. Zwieńczeniem działań sztabu było Światełko Do Nieba.
 Jesteśmy dumni z tegorocznego wyniku i dziękujemy wszystkim tym, którzy nas wsparli.


<< Strona główna

Autor: gość 28.02.2011 17:31:46
No i tak jak myślałem... Z góry było wiadomo, że to właśnie Paweł wygra... W końcu to było stanowisko napisane "pod niego"... cóż... trudno... może kiedyś mi się uda...
Autor: gość 25.02.2011 09:55:49
Skoro to nie jest osoba będąca spokrewniona z Panem Burmistrzem, to w czym jest problem. Wtedy to nie mamowy o żadnej ustawce względem tego stanowiska.Było 16 kandydatów, każdy został przesłuchany i oceniony przez komisję i każdy ma realne szanse na to stanowisko.
Autor: gość 24.02.2011 19:43:02
A czy to od razu musi być ktoś z rodziny burmistrza?????
Autor: gość 24.02.2011 14:41:14
Z tego co mi wiadomo to wśród kandydatów na rozmowie kwalifikacyjnej nie było nikogo z rodziny Pana Burmistrza, więc skąd te podtekst.
Autor: jola monola 24.02.2011 13:15:44
Podobno ta cała rekrutacja na referenta ds. środków unijnych to lipa...

Autor:

Komentarz:

;) :) taktak sorry :( :D :piwko papa nonono :P hmm :cwaniak